Medya Planlama

Medya Yönetimi markanın ihtiyacına yönelik iletişimlerin tüm reklam mecralarında yayınlanmasını sağlamaktadır. Tüketici ile ilk temas burada gerçekleşmektedir. Biz, markanın ihtiyacına göre hedef kitleyi tespit ederek bir medya planlaması hazırlıyoruz. Sonrasında en efektif fiyatları alacak şekilde Medya Satın almasını sizin adınıza gerçekleştirmiş oluyoruz.

 

 

MEDYA PLANLAMA

Reklam Ajansı

Doğru strateji ve iyi bir fikir ancak iyi bir medya planlamasıyla hedefine ulaşabilir. Bu nedenle reklamı bir bütün, medya planlama ve satın alma konusunu da bu bütünün ayrılmaz bir parçası olarak görürüz ve medya planlamamızı hizmetlerimize entegre ederek çalışırız. . Yıllık Strateji Taktik Geliştirme . Uzun Dönem Strateji Geliştirme

MEDYA SATIN ALMA

Reklam Ajansı

Markanın hedef kitlesi ile buluşma periyotlarını maksimum düzeyde gerçekleştirmeye yönelik medya planlamasını gerçekleştiririz. Kullanılacak mecranın en verimli ve en ekonomik şekilde belirlenmesini ve iletişim etkinliklerinin mecrada satın alınması sonrasında medya takibinin gerçekleşmesini sağlarız. (Satın Alma Stratejileri + Pazar İzleme + Sponsorluklar + Pazarlık)

HEDEF KİTLE BELİRLEME

Reklam Ajansı

Markanızın doğru hedef kitleye hitap edip etmediğini analiz edip yönlendirmeler ve proje desteği sunuyoruz.