Dijital Tasarım

Dijital Ajans, müşterilerine reklam ve tanıtım hizmeti vererek onların işlerini yapan küçük işletmelerdir. Dijital Ajanslar; reklam, seo, sosyal medya, içerik, planlama ve yönetim gibi hizmetleri müşterilerine sunarak satış artırmak ya da daha fazla kişiye ulaşmak gibi hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürür.

Bizler ajans olarak, kurumların hedef kitlesine daha hızlı bir şekilde ulaşması ve marka bilinirliğini artırmasına yönelik kreatif kampanyalar geliştiriyoruz. Markanın karakterini ve kimliğini oluşturmak, akıllardaki yerini sağlanlaştırmak, marka değerini artırmak ya da yeni bir haber vermek… Dijital ya da geleneksel mecralarda yaratmak istediğiniz etki için stratejistlerimiz, reklam yazarlarımız, görsel tasarımcılarımız, proje yöneticilerimiz sizlere yeni fikirlerini sunmak ve bu fikirleri hayata geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Ayrıca SEO Danışmanlığı, Google Reklam Yönetimi, Sosyal Medya Reklam Yönetimi, E ticaret ve Kurumsal Web Sitesi Kurulumu hizmeti veren Dali Reklam ile siz de daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilir, daha fazla satış yapabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Geleneksel reklam ajanslarından farklı olarak, Dijital Ajans, internet üzerinden kullanılabilen tüm online ve dijital mecralarda pazarlama faaliyetlerini sürdüren ajanstır.

Bu nedenle, Dijital Ajans denklemindeki “dijital” kelimesi, web tasarım, mobil uygulama geliştirme gibi faaliyetlerin yanı sıra SEM (Arama Motoru Reklamları), SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, içerik stratejisi oluşturma ve bu oluşturulan stratejiler pazarlama bütçeleri yönetimi gibi birçok alanı kapsamaktadır.

 

 

WEB TASARIM VE YAZILIM

Reklam Ajansı

D’Ali Reklam, dijital medya ve interaktif kampanya süreçleri konusunda müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, salt internet reklam çeşitlerinden viral tanıtım gibi kompleks tanıtım tekniklerine kadar müşterilerine çeşitli çözümler sunmaktadır. Kurumsal site, kampanya destekçisi mikro site, yaratıcı banner çalışmaları markanın aktüel çalışmalarına uygularken, mailing ile kampanyanın duyuru ve bilinirliğie yönelik ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Reklam Ajansı

Facebook, Twitter, Blogger, Linkedin, Instagram gibi daha bir çok sosyal ağlara markanıza ait özel bir sayfa düzenlemesi, takip ve güncellenmesi gibi hizmetler veriyoruz. D’Ali Reklam genç ve yaratıcı, sosyal medya’da kendini kanıtlamış uzman kadrosuyla birlikte Sosyal Medya’ya yönelik kampanya stratejileri, sosyal medya tasarımları, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, Facebook ve Twitter uygulamalarını markanız için tasarlar, geliştirir ve hedef kitlenize en doğru biçimde ulaştırır.