Geleneksel Tasarım

Geleneksel Tasarım deneyimimizle bu günlere kadar tasarım özgürlüğümüzü ve sağladığımız katkıları sürdürdük. Baskı teknolojisinin gelişmesi bizim bu sektördeki yerimizi de geliştirmemizi sağladı. Böylece hizmet ettiğimiz markalara yapabileceğimizin daha iyisini deneyimimizle aktarmaya devam ettik.

Geleneksel reklam biraz daha bütçe gerektirirken, dijital reklamda daha az bütçe ile daha hızlı geri dönüşler elde edebilirsiniz. Geleneksel reklamda tek yönlü iletişim söz konusuyken, dijital reklamda feedback, yani geri dönüş mevcuttur.

 

 

 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Reklam Ajansı

Kurumsal kimlik tasarımı, faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır. Kurumunuzun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik tasarımı, kurum durşunu ve başarısını temsil eder. Ayrıca kurumunuzu güçlendirir ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Müşterilerinize kalite ve güven çağrışımı yapar. Kurumsal kimlik tasarımı, saygın firmaların olmazsa olmazlarındandır. Bir firmanın reklam yatırımlarının başarılı olması için yapılabileceklerin başında gelen çalışmalardır.

KATALOG TASARIMI

Reklam Ajansı

Firmalar, ürün veya hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yaptıkları ve yapacakları işleri anlatmak için katalog tasarımı yaptırırlar. Bu istekleri görsel olarak sunmak ise biz tasarımcıların işidir. Biz, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerimize güveniyoruz. Siz değerli müşterilerimizi de bu deneyim ve becerilerimizden yararlandırarak ortak fayda sağlamak istiyoruz.

AFİŞ / BILLBOARD TASARIMI

Reklam Ajansı

Bir afiş tasarımı için en değerli özellik fark edilir olmasıdır. Kitle iletişim araçlarından en görkemlisi olan afişleri kurumsallığınıza ve güvenirliğinize gölge düşürmeden hedefinizi kavrayarak tasarlarız. Tüm bilgi birikimleri ve hünerlerimizi birleştirerek afiş tasarımında seçkin örnekler veririz.

DERGİ / GAZETE İLAN TASARIMI

Reklam Ajansı

İlan tasarımı, bir ürün veya bir etkinliği en hızlı, en aktif şekilde tanıtmayı sağlayan, az sayıda sayfadan oluşan reklam aracıdır. İlan tasarımı insanların almayı düşündükleri veya almayı aklından bile geçirmedikleri ürünleri, hizmetleri kolayca satın almalarını sağlayacak kadar ilgi çekici tasarlanmalıdır. Çünkü ilan tasarımında satışı yapılacak ürün veya hizmetin kısa ve öz bilgileri, en önemli yanları bulunur. Böylece ürünü alacak veya hizmetten yararlanacak kişi aradığı bilgiye kolayca ulaşır ve kolayca satın alır.

AMBALAJ TASARIMI

Reklam Ajansı

Ambalaj tasarımı firmanızın hizmet vereceği ürünün görsel olarak tüketicilere sunduğu bir imkandır. Müşterileriniz bu görselliği beğenerek aldıkları ürünlerde seçimini yaparlar. Ambalaj tasarımı sayesinde vurgulanan görsel amacına hizmet eder. Akılda kalan bu ürün artık toplum tarafından benimsenerek marka olur. Ambalaj tasarımınız kolay anlaşılabilir olması, görsel tasarımı ve malzeme kullanımı açısından kaliteli olmalıdır.