WHATSAPP

+90 532 219 57 89

TELEFON

+90 212 269 98 33

E-POSTA

smile@reklamajansi.com.tr

REKLAMAJANSI.COM

Buraya NasIl Gelirsiniz ?

ARABAYLA
Bizce arabayla gelmeyin, hem park yeri problemi var hem de ciddi bir trafiğe gireceksiniz. Yok ben ille de arabayla geleceğim diyorsanız : Büyükdere caddesinden maslak istikametine doğru giderken Kanyon’un karşısından Gültepe sapağından girip, yolun sonunda ışıklardan sola dönüp İş Kulelerinin önünden devam edip Uygun Taksi’nin karşı sokağından devam edip yolun sonunda sağ sokağa doğru ilerleyebilirsiniz.

TOPLU TAŞIMAYLA
En kolayı metroya binmek. Levent Plaza durağında inin ve  Vakıfbankasının köşesinden sola doğru dönüp İş Kulelerine doğru yürüyün. Önünüze taksi durağı gelene kadar yürümeye devam edin. Yaklaşık 10 dakika sonra ulaşmış olacaksınız. Otobüsle gelmeyi planlıyorsanız 40B Sarıyer-Beşiktaş hattına binebilirsiniz. Fakat ajansımıza geliyorsanız otobüs ile gelmenizi maalesef hiç önermiyoruz.

HAVA YOLUYLA
En yakın helikopter iniş alanı Kanyon Alışveriş Merkezi’dir. Oradan ister yürüyerek ister taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Aslında helikopterle geldiyseniz kesin bir şoförünüz vardır diye düşünüyoruz. Bu yüzden en çok önereceğimiz seçenektir.

DENİZ YOLUYLA
En can acıtan ve zaman kaybeden geliş seçimidir. Anadolu Yakasından, Beşiktaş iskelesine yanaşıp dolmuş ya da taksiyle ajansa ulaşabilirsiniz. Ama bunların haricinde teknenizle yanaştıysanız saygı duyarız bu yüzden iskeleden biraz ileriye demirlemenizi tavsiye ederiz.