);
logo-mini

Biz KİMİZ?

D’Ali Reklam Ajansı; Marka ve kurumlar için her projede yenilikçi olmayı ve yeni fikirler üretmeyi hedefler, müşterilerinin iletişim sorunlarına efektif ve yaratıcı çözümler sunar. Bunun için de; uzmanı olduğu geleneksel reklamcılığın, interaktif dünyanın, deneyimsel pazarlamanın tüm nimetlerinden sonuna kadar faydalanır.

D’Ali çatısı altında yapılan tüm işler doğru zamanda, doğru hedefe ulaşır.

Müşterimizin tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya yoğun kampanyalar yaptığımız için sağlam bir araştırmacı kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması yaptırmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklam verene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı biliriz. Planlamadan, pazarlama aktivitelerini ivmelendirmek için strateji oluşturmaya kadar her adımda devreye girer, yol gösterici oluruz.

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.

– David Ogilvy

YERLİ REFERANSLARIMIZ

YABANCI REFERANSLARIMIZ

Hüküm ve Koşullar

Kullanılan marka isimleri, logolar içerikler vb. materyaller ilgili firmaların lisans ve sorumluluğundadır. Sitede kullanılan hiç bir içerik Dali Reklam Ajansı’nın yazılı izni olmadan, kısmen veya tamamen kullanılamaz