Instagram Hesabınızı Geri Almak Mümkün

Çalınan Instagram hesabını geri alabilmeniz için telefondan instagram uygulamasını açıp giriş yapmak adına yardım al seçeneğine tıklayın. Bu kısımda girişte sorun mu yaşıyorsunuz bölümünde açılan ekranda daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine tıklayın.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki kısımlardan tüm detaylarına bakabilirsiniz. Şimdi çalınan instagram hesabı kurtarma adımlarına bakalım.

  • İlk olarak instagram uygulamasının ana sayfasına yani oturum açtığınız ekrana gelin.
  • Giriş Yap, altında bulunan Giriş yapmak için yardım al kısmına tıklayın.
  • Karşımıza çıkacak olan ekrana e-posta adresinizi giriniz, tabi e-postanızı bilmiyorsanız telefon numaranızı da girebilirsiniz. Kullanıcı adınızı da girebilirsiniz ama büyük ihtimalle değiştirilmiş olabilir.
  • Yukarıdaki işlemi yapıp ileri dediğiniz takdirde karşınıza farklı seçenekler gelecektir. Whatsapp ile gönder, E posta gönder, Facebook ile giriş yap gibi bunlardan birini seçmeniz gerekmektedir.
  • Eğer bunlardan bir sonuç elde edemezseniz altta bulunan Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine tıklayın.
  • Burada daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine tıkladıktan sonra, Instagram sizden kimlik bilgileriniz isteyecek, bu bilgileri doldurup göndermeniz gerekmektedir.

Intagram’ın size ileteceği bilgileri eksiksiz ve istenilen bir şekilde hazırlayıp tekrar Instagram’a geri göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında email üzerinden size kod gönderecektir; kodu, adınızı ve kullanıcı adınızı boş kağıda el yazısı ile yazmanız gerecek, ardından kağıdı tutan 2 eliniz ve yüzünüz tamamı ile çıkmalıdır. Resim çok net olmalıdır. Son olarak da JPEG dosyası olarak tekrar email üzerinden Instagram’a gönderilmelidir. Instagram hesabım çalındı formu ile hesabınızı geri açabilirsiniz.

Eğer bu denemelerde başarısız olursanız ajansımızın whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.

Bize bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir